Film w 48h

8 maj 2009 - pawel.salek

dodajdo.com

W czasie jednej z ostatnich rozmów późnym wieczorem zrodził się pomysł: napisać scenariusz, zrealizować zdjęcia, montaż i całą post-produkcję, opublikować film oraz przygotować plakaty i banery promocyjne.

A wszystko to – w 48 godzin!

Niemożliwe? Cóż… sprawdzimy to!

Oczywiście do takiego projektu potrzebne będzie zaangażowanie większej liczby osób. Jeśli jesteś chętny do pomocy, chciałbyś zagrać w filmie lub pomóc na planie/przy montażu/robieniu posiłków ;-)skontaktuj się koniecznie z nami.

Planujemy wykonać niezależny (off’owy) film krótkometrażowy w okresie wakacji. Czekamy na ludzi z pomysłami, zapałem i chęcią eksperymentu. Nie poszukujemy doświadczonych wyjadaczy, lecz młodych i szalonych wariatów, którzy poświęcą 48 godzin życia na realizację tego niekonwencjonalnego pomysłu.

Kategoria Projekty | Komentarze są wyłączone

Komentarze zostały zamknięte.